Bestemoneys.com - Everything about best e-currencies and related businesses!

Newsflash

Ponieważ dodałem nowy dział o NWO, który dotyczy i ACTA i Globlanego Ocipienia a także RFID, postanowiłem wrzucić wszystkie działy o tej tematyce, w 1 dział łączący wszyrkie pozostałe. Jako nowość dodałem mój art o uniwersalnej metodzie walki z NFC dla tych co nie chcą być ograbieni przez złodzieja ze swopich całych oszczędnoci lub limitu na karcie kredytowej. Artykuł właściie dotyczy technologii PayWave, ale w przypadku PayPass też powinien działać. A więc zapraszam do nowego działu RFID w sekcji NWO. MIłego czytania!
 
Karty zbliżeniowe bez limitu już dostępne! PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 

Wstęp

Zapewne wilokrotnie byłeś zapewniany przez pracowników banku, a nawet wyśmiewany w przypadku wątpliwości co do bezpieczeństwa kart z technologią PayPass lub PayWave. Bankierzy bezrefleksyjnie zaręczają, że 50 PLN limit ransakcji to wystarczające zabezpieczenie. Od kilku dni mozna uzyć stykowo karty bez potrzeby wklepywania pinu nawet bez jakichkolwiek sensownych limitów.

Jak to działa?

Okazało się, że wystarczy zmienić walutę dla karty, by ta przestała honorować jakiekolwiej limity, a więc jeśli miałeś kartę w PLN, zmieniasz na USD lub EUR i możesz bezstykowo i bezpinowo zapłacić ta kartą nawet milion  w nowej walucie. Czy to nie wspaniała widomośc dla potencjalnych złodziei? Karta bez pinu i bez limitu - to jest to!!

Żródło:

Dziennik internautów

Zmieniony ( 06.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
RocketTheme Joomla Templates website monitoring service