Redwatch wyłączony PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Konto na serwerze, na którym była strona RedWatch zostało zawieszone. Czyżby udało się zablokować RedWatch?? A może Amerykanie przyznali nam wreszcie rację?? Możliwe, że wkrótce się dowiemy...
Zmieniony ( 25.05.2013. )
 
Redwatch znów online - aktualizacja PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Przez chwilę myślałem, że strona RedWatch ma jakieś genialne zabezpieczenia, ale myliłem się - oni tylko często zmieniają adres. Po wpisaniu do skryptu kiluj.bat adresu:
www.redwatch.info
zamiast:
pl.redwatch-russia.info
i zaczęło się ściąganie redwatcha, a dzięki temu coraz skuteczniejsze jego blokowanie...
Zmieniony ( 25.05.2013. )
 
Redwatch znów online - niestety PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Redwatch to strona szerząca nienawiść na tle rasowym, antysemityzm, walkę z anarchistami, lewakami i kim tam im się jeszcze nie spodoba. Przy okazji łamie kilka paragrafów z polskiego prawa, lecz niestety polskie prawo jest bezsilne(prawie), bo serwer jest w USA.

Na szczęście jest na to antidotum prosty skrypt-"kiluj" który cyklicznie pobiera cała stronę z serwera, powodując jego zapchanie, przeciążenie itd... Jakby ktoś nie wiedział gdzie można znaleźć kiluj.pl, na stronie http://www.kiluj.pl/ znajdziesz ten skrypt w dziale download.

P.S. Mam wątpliwości, czy skrypt odniesie swój skutek, bo Redwatch ciągle zmienia domeny. Ale niedługo coś na to poradzę...

Zmieniony ( 25.05.2013. )
 
RocketTheme Joomla Templates website monitoring service